"Jeśli Kobieta zmieni
swoje wyobrażenie o sobie,
zmienia się cały Świat"

Trochę O mnie,

Trochę o Tobie...

 

Nazywam się Jowita Pawluczy

 jestem fotografem biznesu, trenerem mentalnym i strategiem wizerunku online. Pomagam Kobietom pozbyć się gromadzonych latami przekonań, które nie pozwalają im wyjść poza własne ograniczenia. Wieloletnie doświadczenie jako trener mentalny i fotograf biznesu pozwala mi odkryć przed Tobą, i twoimi odbiorcami to co sprawia że jesteś wyjątkowa.

Współpracuję głównie z Kobietami, bo wiem z czym przychodzi im się mierzyć w życiu zawodowym i osobistym - wspólnie rozbijamy szklane sufity.

W realnym świecie obok osiągnięć zawodowych, profesjonalny wizerunek jest najważniejszym elementem na który zwracają uwagę odbiorcy i... nie oszukujmy się często oceniają, zanim jeszcze poznają to co masz do powiedzenia.

Jak pokazać profesjonalizm a jednocześnie pozostać w zgodzie ze swoimi wartościami?

Jak przestać się bać aparatu i kamery?

Jak zacząć promować własne przedsięwzięcia poprzez budowanie relacji z klientami - co opiera się głównie na pokazywaniu siebie i swoich usług?

Pomogę Ci pokonać strach przed pokazywaniem się online. 

Pomogę Ci przełamać opór którego fundamentalnym powodem jest strach przed oceną innych ludzi.

Jestem Ambasadorką największego w Polsce programu Sukces To Ja Fundacji Sukces Pisany Szminką wspierającego kobiety w rozwoju zawodowym i biznesowym.

Moją mocą jest umiejętność pokazania Ci tego czego Ty być może już nie zauważasz: Twojej wyjątkowości, piękna i mocy sprawczej o której bardzo często zapominamy.

Współpracuje z Kobietami na całym świecie - prowadzę szkolenia budowania wizerunku marki i fotografii biznesowej dla kreatywnych Kobiet. 

Sesje biznesowe ze mną są bardzo często początkiem dynamicznego rozwoju firm i marek osobistych moich Klientek. Wiele z nich rozwija swoje przedsięwzięcia zarówno w kraju jak też na całym świecie. Brak ograniczeń które latami budujemy w głowie, sprawia że możemy iść przed siebie nie zawracając sobie głowy kompleksami, które często nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością...

Pokaż swoje talenty Światu,

pokaż Siebie!

Być może jest tam osoba która potrzebuje Twoich umiejętności, a nie może Cię znaleźć tylko dlatego że ukrywasz się przed Odbiorcami?

 

Umów się ze mną na MINI KONSULTACJĘ i zacznij realizować swoje zamierzenia: odważnie i bez ograniczeń kompleksami.

* Jowi